Diana Tamane (LV/EE, s 1986) on sündinud Riias ning elab ja töötab Tartus. Tema tööde katalüsaatoriteks on perekonnaalbumid, dokumendid ja isiklikud kirjavahetused, mille kaudu toob Tamane välja mitte ainult liigutavaid autobiograafilisi lugusid, vaid ka tabavaid kujutisi ühiskonnast ja lähiajaloost. Ta on lõpetanud fotograafia eriala Tartu Kõrgemas Kunstikoolis (BA) ja LUCA Kunstikoolis Brüsselis (MA). Ta on olnud Genti HISK residentuurikunstnik. Tema töid on Läti Riikliku Kunstimuuseumi, Fotomuuseum Winterthuri ja Tartu Kunstimuuseumi kogudes.
Diana Tamane teos „Half-Love“ jälgib kunstniku poolõe Elina arengut, kes on isa tütar teisest abielust. Pildid on tehtud ühiselt aega veetes nende perekodus Kursīšis, kus Diana igal suvel külas käib. Seerias avaldub aja kulgemine nii visuaalselt kui metafooriliselt, korduvate motiivide kaudu. Kasvuhoonest saab improviseeritud fotostuudio, kus ta portreteerib iga aasta oma õde. Teine korduv teema on nende terrassilt nähtav lähedal asuv mets, mis pärast maha raiumist tasapisi uuesti kasvab.
Pildistamise protsess palub Tamanele võimalust veeta aega oma noorema poolõega, aga ka uuesti läbi elada oma lapsepõlvekogemusi idüllilisena näiva mereäärse küla taustal. Seega on „Half-Love“ nii Tamane õe kui poolõdede vahelise suhte vaatlemine. See on ka armastuskiri Elīnale, kelle pidev valmidus koostööks ja projektis osalemiseks avaldab kahe poolõe vahelise tiheda sideme, mille nad on loonud vaatamata sellele, et kasvasid üles erinevates peredes.