Žürii
Giuseppe Oliverio on Bolognas asuva PhMuseumi ning rahvusvahelise fotofestivali PhMuseum Days asutaja ja kunstiline juht.
Alates 2012. aastast on ta juhtinud organisatsiooni stipendiumi- ja haridusprogrammide arendust. Lisaks on ta viinud läbi töötubasid Argentinas, Brasiilias, Itaalias ja Lähis-Idas. Oliviero on olnud Lucie Photo Book Prize, Magenta Foundation’s Flash Forward, Blow Up Press Book Award, LensCulture Critics’ Choice, United Photo Industry The Fence ja Cortona Happiness OnTheMove auhindade žüriis.
Ta on töötanud Futures Photography, Unseen, Photo Vogue Festival, Fotografia Europea, Verzasca Foto ja Visa Pour L’Image portfoolio hindajana ning kirjutanud artikleid ajakirjadesse TIME ja L’Uomo Vogue.
Brendan Embser on kirjastuse Aperture vanemtoimetaja. Ta on toimetanud teiste seas Arielle Bobb-Willis, Chloe Dewe Mathews, Ethan James Green, Deana Lawson, Philip Montgomery, Wendy Red Star, Ming Smith ja Zhang Xiao fotograafiaraamatuid.
Ta oli aastatel 2018—2020 Aperture Summer Open näituste kaaskuraator, on kuulunud Addis Foto Festi (Addis Abeba, Etioopia), Changjiangi rahvusvahelise foto- ja videokunstibiennaali (Chongqing, Hiina), Sony World Photography Awards ja WMA Masters (Hongkong) žüriisse ning osalenud Jakarta rahvusvahelisel fotofestivalil, Portfolio Review-l (Seoul) ja Solar Fotofestivalil (Fortaleza, Brasiilia).
Embser on Tyler Mitchelli rändnäituse “Wish This Was Real” kuraator ning on kirjutanud esseid ja intervjuusid ajakirjadele Apartamento, Aperture, Contemporary And, n+1, Objektiv ja The PhotoBook Review.
Karin Laansoo on Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse direktor ja Kai kunstikeskuse programmidirektor. Alates EKKAKi asutamisest 2012. aastal, vastutab Laansoo organisatsiooni strateegilise visiooni, rahvusvahelise koostöö ning programmi eest.
Laansoo hiljutised projektid kuraatorina on olnud Shezad Dawood’i näitus “Leviaatan: Paljassaare peatükk” (2020), Merike Estna isikunäitus “Muld ei hoia meie armastust” (2022), Tuomas A. Laitineni ja Kristina Õlleki duonäitus “Tsüanookeanid” (2024) ning Kris Lemsalu ja Kitty Florentine’i performance “Kuniks veri meie purskkaevudes vemmeldab”, mis esietendus 2023. aasta Performa biennaali raames.
Aastatel 2006-2013 töötas Laansoo New Yorgis galerii juhataja ning rahvusvahelise residentuuri direktorina.
Ta on 2005. aastal avaldatud raamatu “22+. Noored Eesti kunstnikud” autor ning olnud Piibe Kolka dokumentaalfilmi “Lähemal vaatlusel. Kuus episoodi Katja Novitskova kunstist” (2018) produtsent.
Isabella van Marle on kureerimisele, fototöötlusele ja kontseptsiooniarendusele pühendunud vabakutseline loovkonsultant. Ta on heategevusfondi Pictures for Purpose kaasasutaja, mis juhib fotograafia abil tähelepanu erinevatele ühiskondlikele probleemidele ning kogub annetusi.
Van Marle kureerib dünaamilisi projekte ja tunneb huvi erinevate kunstivormide ristumiste vastu. Ta oli 2024. aastal Ukrainas Kiievis toimunud grupinäituse “Essential Goods” kaaskuraator. Ta on töötanud fotograafiaplatvormi ja -muuseumi Foam, Louis Vuitton Editionsi ja Hollandi Rahvusooperi ja -balleti heaks ning panustanud kunstimessi Paris Photo, Pariisis asuva MEPi ja Amsterdamis tegutseva Stedelijk Museumi publikuprogrammidesse. Varasemalt on ta olnud kunstimesside Unseen Amsterdam (2017–2019) ja Foto Tallinn (2021) kuraator. Van Marle on kuulunud Sony World Photography Awards žüriisse ning osalenud portfoolio hindajana Ateena fotofestivalil (Kreeka) ja Kyotographi festivalil (Jaapan).